ماوی یعنی آبی، آبی یعنی دریا

شرکت صنایع بسته بندی دانا قوطی با بیش از ۱۰ سال سابقه در راستای تامین مواد اولیه ، تولید و بسته بندی کنسرو ماهی در طعم های مختلف ، تولید و چاپ انواع قوطی های فلزی و درب های آسان بازشو مشغول به فعالیت می باشد.

از افتخارات این مجموعه تولید کنسروماهی در شیشه و تولید کنسرو ماهی با درب شفاف آسان بازشو می باشد،همچنین این شرکت بعنوان نخستین شرکت در ایران دارای زنجیره کامل تولید شامل چاپ ورق ، ساخت قوطی فلزی و درب کلیددار و در نهایت تولید محصول کنسرو ماهی را بعنوان توانی بالقوه و منحصر به فرد در کشور ایران داراست. این هلدینگ در زمره پیشتازان واردات ماهی صید صنعتی از کشورهای کره جنوبی ، اسپانیا و … بوده و ظرفیت تولید روزانه ۲۰۰۰ شیرینگ کنسروماهی در ۵ خط تولید همزمان در محیطی کاملاً کنترل شده توسط متخصصین کارآزموده را داراست. مرکز فعالیت قوطی سازی این مجموعه واقع در شهرک صنعتی خوارزمی تهران در مساحتی بالغ بر ۱۲،۰۰۰ مترمربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی منطبق با فناوری روز دنیا و ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ میلیون قوطی در سال می باشد.

خط مشی و هدف نهایی این مجموعه تولید محصولات با بالاترین کیفیت و منطبق با استاندارهای روز دنیا ، سلامت جامعه و حفظ حقوق مشتریان است.

از مهمترین ویژگی های کنسرو ماهی با نام تجاری ماوی:  

    

  1. کیفیت بالا و استفاده از فیله انواع ماهی هوور و گیدر درجه یک
  2. فاقد گوشت تیره و استخوان
  3. نداشتن بوی نامطبوع (زهم)
  4. رنگ صورتی روشن گوشت
  5. تنوع بالای طعم های مختلف محصول 
  6.